Hande Erçel, InStyle dergisine verdiği röportajda huzurlu ve üretken bir dönemde olduğunu, yeniliklere heyecan duyduğunu ve akışta olduğunu söyledi. Aşk hayatı, aile ilişkileri ve hayata bakış açısı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Erçel, kalbinin sesini dinlediğini ve genellikle akılcı kararlar aldığını da belirtti.

Saygı temel taşı

Saygı temel taşı

Hakan Sabancı ile aşk yaşayan Erçel, sağlıklı bir ilişkinin temel taşının saygı olduğunu vurguladı. Birbirinin alanına ve önemsediklerine saygı göstermenin her ilişkinin en önemli noktası olduğunu savunan oyuncu, sakin bir yapıda olduğunu da sözlerine ekledi.

Barış Alper Yılmaz ile görüntülenmişti: Şeyma Subaşı itirafta bulundu! Barış Alper Yılmaz ile görüntülenmişti: Şeyma Subaşı itirafta bulundu!

Erçel: "Sakinliğimi kaybettiğimde beni görmenizi pek istemem"

Erçel: "Sakinliğimi kaybettiğimde beni görmenizi pek istemem"

Genelde sakin olduğunu ve öfkelendiğinde kimsenin onu görmek istemeyeceğini söyleyen Erçel, kalbinin sesini dinlediğini ve bu sayede doğru kararlar aldığını ifade etti.

Aile önce geliyor
Hayatındaki en önemli şeyin ailesi olduğunu açıklayan Erçel, yeğeni Mavi'nin gelişiyle ablasıyla olan bağlarının daha da güçlendiğini söyledi. Mavi'ye tarifsiz bir sevgi beslediğini ve onunla anılar biriktirmeye çalıştığını da ekledi.

Kaynak: HABER MERKEZİ