Başkan Cemil Tugay ve İzmir'in İlçe Belediye Başkanları Atamızın Huzuruna Çıktı Başkan Cemil Tugay ve İzmir'in İlçe Belediye Başkanları Atamızın Huzuruna Çıktı

60 gün boyunca çok tempolu ve nezaketli bir şekilde İzmir'de kampanya nasıl yapılır, öğrettik
AK Parti Konak Belediyesi Başkan Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, Mahalli İdareler Genel Seçim için oyunu kullanarak, “Geçirdiğimiz şu dönem içerisinde İzmir'de kayıtlı, vicdan terazisine hizmetin verildiğinda, hizmetin ağır strese maruz kaldığına. Ama böylece umarım İzmir kazanır, Konak kazanır ve burada yaşayanlar söyleyecektir” dedi.

AK Parti Konak Belediyesi Başkan Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir Konak Osman Kibar Ortaokulu'nda Mahalli İdareler Genel Seçim oyunu kullanıldı. Çankırı'ya babası Süleyman Bölünmez, annesi Aysun Bölünmez, eşi Talip Çankırı ve çocukları Ceyla Çankırı ile Kaan Çankırı grubu yaptı. Oy vermeden önce okuldaki sandık görevlilerini ziyaret eden Çankırı, görevlilere rahatlıklar diledi. Çankırı, “60 gün boyunca çok tempolu ve nezaketli bir şekilde İzmir'de kampanya nasıl yapılır, öğrettiğimiz ve çok güzel bir şekilde geçirdiğimiz bir kampanya oldu. Kazasız belasız da bu süreç tamamlandı. Bugün de en demokratik şekilde son görevimizi yerine getiriyoruz. Geçirdiğimiz şu dönem içerisinde İzmir'in kayıtlı, vicdan terazisine hizmetinin ortaya konulduğu, hizmetin yoğun yoğunluğuna aralarında. Ama böylece umarım İzmir kazanır, Konak kazanır ve burada yaşarlar diyecek. Tekrar oyunu kullanmamış arkadaşlarıa, Konaklı hemşerilerimize, işaret başında demokratik hakları, en kısa sürede kullanmadıklarını söylüyorlar” diye konuştu.

Kaynak: BÜLTEN