Dünyaca ünlü yıldız Neymar sakatlığın ardından ikinci şoku yaşadı. Brezilyalı yıldız Neymar'ın yeni doğan kızı Mavie ve sevgilisi Bruna Biancardi'ye silahlı saldırganlar tarafından kaçırılma girişiminde bulunuldu.


Silahlı 3 saldırgan, Neymar'ın kız arkadaşının Sao Paulo'daki evine girdi. Neymar'ın kızını ve eşini soran saldırganlar Biancardi'nin anne ile babasının elini bağladı. Ancak komşuların olayı farketmesi ve güvenliği aramasıyla hırsızlar kaçtı.


Sao Paulo Kamu Güvenliği Departmanı tarafından yapılan açıklamada "Son gelişmelere göre, 3 silahlı adamın eve girdiği ve 50 - 52 yaşındaki mağdurları etkisiz hale getirdiği öğrenildi. Şüpheliler cüzdan, saat ve mücevher çaldı. Olayla ilgili olarak 20 yaşında bir erkek tutuklandı. İkinci failin kimliği tespit edilmiş olup, üçüncü failin kimliğinin tespit edilmesi ve tutuklanması için çalışmalar devam etmektedir." denildi.


Biancardi daha sonra Instagram'da bir paylaşımda bulunarak, "Maddi şeyler kurtarıldı, önemli olan herkesin iyi olması ve olaya karışan kişilerin bulunması." dedi.
 

Meteorolojiden Batı Karadeniz'e uyarı Meteorolojiden Batı Karadeniz'e uyarı

Neymar da bir mesaj yayınlayarak, "Tanrıya şükür herkes iyi." ifadelerini kullandı.