Galatasaray, Gaziantep ve Antalyaspor'a art arda kaybeden Beşiktaş, milli araya morelsiz bir şekilde girmişti. Bunun sonucunda, Teknik Direktör Fernando Santos'un geleceği tartışılmaya başlanmıştı. 

Udinese-Roma maçında korkutan anlar! Romalı oyuncu kalbini tutarak yerde kaldı! Udinese-Roma maçında korkutan anlar! Romalı oyuncu kalbini tutarak yerde kaldı!

Fernando Santos Foto 1

Mustafa krizi

Antalyaspor karşılaşması öncesi Feyyaz Uçar ve Hasan Arat bir toplantı gerçekleştirdi. Uçar, "Ligde zirveye uzaktayız. Böyle bir durum avantaja dönüşebilir. Alttan gelen gençlere şans verelim. Semih Kılıçsoy örneği ortada. Bir iki isim daha ekleyebiliriz. Mehmet Ekşi ve Serdar Topraktepe ile de konuştum. 16 yaşındaki santrfor Mustafa Erhan Hekimoğlu için banko oynar dediler. Santos'a iletelim deneyim şans verelim. Cenk'in yerine 11'de oynatıp bakıp görelim" dedi. Başkan Hasan Arat da bunu onayladı. Bu gelişmenin ardından, Feyyaz Uçar ve Samet Aybaba, teknik direktör Fernando Santos'la konuşup Portekizli hocadan da onay aldı.  Antalyaspor karşılaşması öncesinde tüm yetkililer Mustafa'yı ilk 11'de görmek isterken,  teknik direktör Fernando Santos, genç oyuncuyu değil ilk 11'e, maç kadrosuna bile almadı.

Yönetimle arası gerildi

Bu durum, Uçar, Aybaba ve Başkan'ı son derece rahatsız ediyor çünkü bu konuda hiç kimseye bilgi verilmemiş. Bu hareket, Kartal'daki takım ve yönetim arasındaki gerilime yeni bir boyut daha ekledi. 

Kaynak: Haber Merkezi