Fenerbahçe Opet, Eczacıbaşı'nı 3-0 yenerek seride 2-1 öne geçti! Fenerbahçe Opet, Eczacıbaşı'nı 3-0 yenerek seride 2-1 öne geçti!

Beşiktaş, gelecek sezonun kadrosunu oluşturmak için çalışmalara başladı ve transfer için önemli bir hamle yaptı. Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, iç ve dış transferlerde yetkili bir transfer komitesi kurulmasına karar verildi. Bu komitenin başkanlığına ise Hüseyin Yücel getirildi. Bu kararın, Beşiktaş'ın gelecek sezon için transfer stratejisini belirlemede önemli bir adım olduğu belirtiliyor.

İşte, Beşiktaş tarafından yapılan resmi açıklama:

"2024-2025 sezonunda daha güçlü bir takım kurmak, kulüp kaynaklarını verimli kullanmak ve gerekli mevkilere doğru futbolcu transferleri yapmak adına Profesyonel Futbol A Takımımız ile ilgili tüm iç ve dış transferlerde yetkili bir transfer komitesi kurulmasına karar verilmiştir.

Transfer komitemiz İkinci Başkanımız Hüseyin Yücel başkanlığında; Asbaşkanlarımız Mete Vardar ve Onur Göçmez, Sayman Üye, Finansman ve Anonim Şirketten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Kaan Şakul, Futbol Şube Sorumlumuz ve Futbolu Temsilen Basın Sözcümüz Feyyaz Uçar ve Kamu ile İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Burak Aslan'dan oluşacak olup, çalışmalarını Yönetim Kurulu Başkanımıza raporlayacaktır."

Kaynak: Haber Merkezi