Burak Özçivit, bir markanın tanıtımı için için gittiği Bangladeş’te izdihama neden oldu Burak Özçivit, bir markanın tanıtımı için için gittiği Bangladeş’te izdihama neden oldu

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve Londra-İstanbul arasında mekik dokuyan Bergüzar Korel, muhabirin "Kerem Bürsin ile akraba mısınız?" sorusuna yanıt verdi. Korel, bu soru karşısında şaşkınlığını gizleyemedi ve şunları söyledi:

Korel: "İrem Derici ile yakınlığımız var"

"Kerem Bürsin'le mi? Hayır, aramızda kan bağı yok. Ama İrem Derici ile yakınlığımız olduğunu söyleyebilirim. Benim kuzenim ile onun kuzeni evli. Kerem'i ise uzun zamandır tanıyorum. Annesi benim ablamın çok yakın arkadaşıydı. O zamanlar Kerem de Amerika'da oyunculuğa yeni başlamıştı. Aramızda akrabalık olmasa da Kerem'i çok sever ve saygı duyarım. Kendisi vizyoner ve yetenekli bir oyuncu. Zaten başarısını ispatlamış bir isim."

Korel'in yeni projesi heyecan yaratıyor
Ekranlara dönüş yapmaya hazırlanan Bergüzar Korel'in yeni projesi hakkında da bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Ünlü oyuncunun hangi platformda ve ne tür bir diziyle yer alacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Bergüzar Korel'in yeni imajı beğeni topladı

Bergüzar Korel'in yeni imajı beğeni topladı

Son dönemde imaj değişikliğiyle de konuşulan Bergüzar Korel, sarı saçlarıyla hayranlarından tam not aldı. Birçok takipçisi Korel'in yeni halini beğendiğini ve çok yakıştığını yorumlarda dile getirdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ