SON DAKİKA: Yeni bir saldırı her an yapılabilir: İran üçünü derece alarma geçti! SON DAKİKA: Yeni bir saldırı her an yapılabilir: İran üçünü derece alarma geçti!

Denizli'nin Tavas ilçesinde, CHP ilçe binasında resmi olmayan seçim sonuçlarının kutlandığı sırada meydana gelen balkon çökmesi sonucu hayatını kaybeden İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Palaz, son yolculuğuna uğurlandı. CHP Tavas Belediye Başkan Adayı Kadir Tatık'ın resmi olmayan sonuçlara göre seçimi kazanmasıyla birlikte birçok partili, zaferi kutlamak için parti binası önünde toplandı. Ancak, kutlamalar sırasında balkonun çökmesi sonucu 8 kişi yaralandı, bunlardan biri olan Mehmet Palaz ise başına aldığı darbe sonucu hayatını kaybetti.

Palaz'ın cenazesi, Adli Tıp morgundan alınarak Tavas'a getirildi. İkindi namazını müteakip Mestanağa Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine CHP Denizli Milletvekili Şeref Arpacı, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, Tavas Belediye Başkanı Kadir Tatık, CHP İl Başkanı Ali Osman Horzum ve birçok partili ile ailenin yakınları katıldı. Türk ve CHP bayraklarıyla örtülen Palaz'ın cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Tavas Mezarlığı'nda toprağa verildi. CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da Palaz'ın cenazesine çelenk göndererek aileye başsağlığı diledi.

Kaynak: Haber Merkezi