Sosyal medya hesabından seçim zaferini duyuran İnan Güney, "Kavuşuyoruz. Beyoğlu’nun güzel insanları sayenizde 30 yıllık hasret bitti. Ne kadar mutlu olduğumu, ne kadar kıvanç duyduğumu anlatsam az" ifadelerini kullandı. Bu sözlerle Beyoğlu'nun uzun bir süredir beklediği değişimin müjdesini verdi.

Birlikte Başaracağız

Güney, açıklamasında Beyoğlu halkına teşekkür ederek, "Beyoğlu’nun hakkını bize emanet ettiğiniz için sizlere minnettarım. Hep birlikte çok güzel işler başaracağız" dedi. Bu sözlerle Beyoğlu'nun geleceğine dair umutları yeşertti.

Teşekkürler İçin Minnettarım

Seçim zaferini, partisi CHP'nin desteğiyle kazanan İnan Güney, teşekkürlerini esirgemedi. Parti meclisine, Genel Başkan Özgür Özel'e ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na minnet duygularını iletti.

İran'dan İsrail'e drone ordusu: Savaşa dair son gelişmeler İran'dan İsrail'e drone ordusu: Savaşa dair son gelişmeler

Ekran Görüntüsü 2024 04 01 174740

İnan Güney kimdir?

İnan Güney, 1977 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitim hayatına Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü'nde başladı ve buradan mezun oldu. Yüksek lisans eğitimine ise Marmara Üniversitesi'nde devam ederek yerel yönetimler alanında uzmanlaştı.

Siyasi kariyerine Beyoğlu ilçesindeki CHP İlçe Başkanlığı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Grup Yöneticisi olarak başlayan Güney, şu anda İBB Meclis Üyeliği görevini sürdürmektedir. Güney, evli ve üç çocuk babasıdır.

Kaynak: Haber Merkezi