Yönetmen ve Oyuncu Aziz Özuysal Ayşegül Koç'un sunumunu gerçekleştirdiği '' Gün Başlıyor '' programına konuk oldu. Programda yeni projelerinden bahseden Özuysal samimi açıklamalarda bulundu. 

Projeleri hakkında konuşan Aziz Özuysal; ‘’ Yasaklı Köy sinemada altıncı haftasına girdi. Çok iyi giden bir film oldu. Fakat izleyici artık korku filmi istemiyor. İzleyici bilinmeyen filmleri daha çok izliyor. Ben yönetmen olarak artık korku filmlerinden korkmuyorum. Çünkü arka perdesinde çekim tekniklerini biliyorum. Önemli olan izleyicidir. Onların görüşü daha önemlidir.’’ dedi. 

Bakan Özer: Kimsenin gençlerimizi 'z kuşağı' şu, bu kuşağı olarak nitelemeye hakkı yok Bakan Özer: Kimsenin gençlerimizi 'z kuşağı' şu, bu kuşağı olarak nitelemeye hakkı yok

‘’YENİ PROJEM GERİLİM OLACAK’’ 

‘’Yeni bir terkedilmiş köy buldum. Bu köyden kaçanlar oldu. Psikoloji bozulan çekim arkadaşlarım oldu. Cinler ve şeytanlar olduğuna inanılan bir köymüş. Terkedilme nedeni de bu tip olaylar yaşanmasından kaynaklı.  

‘’İLK KEZ SON MÜHÜR’E AÇIKLIYORUM’’ 

Yeni çalışmasından bahseden Özuysal; ‘’Yeni projemizi ilk kez Son Mühür gazetesine açıklıyorum. Uluslararası bir çalışma olacak. Dram ve sevginin yüceliğini anlatan çok güzel bir tat olacak. Adada geçecek güzel bir 4 aylık proje olacak. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer bize çok destek verdi. Ben artık gençlere daha fazla öncelik veriyorum. İlk defa bir sanat filmi içerisinde olacağım. Ve ilk kez Oscar ödülü alabilecek bir film çekeceğim. Çok heyecanlı ve istekli olacağım.’’ dedi.