Ahsen TV'nin sahibi Bülent Yapraklıoğlu'nun sunucu kızı Mervenur Yapraklıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na yeniden seçilen Ekrem İmamoğlu'nun zaferinin ardından tartışmalı bir video yayınladı. Kanalın provokatif içerikleriyle tanınması ve genellikle iktidara yakın duruşuyla bilinen Ahsen TV, bu kez büyük bir polemiğe neden oldu. 

Ahsen Tv Foto 1

Saffet Sancaklı kimdir? Saffet Sancaklı önceden hangi işi yapıyordu? Saffet Sancaklı kimdir? Saffet Sancaklı önceden hangi işi yapıyordu?

''Yüzyılın yalancısı ve ona oy verenler!''

Ahsen TV muhabiri ve sunucusu Bülent Yapraklıoğlu'nun kızı olan Mervenur Yapraklıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve seçmenler hakkında hakaret içeren videosuyla sosyal medyada gündem oldu. Mervenur Yapraklıoğlu'nun sözleri şu şekilde: “Ekrem İmamoğlu’nun bu başarısını Ahsen TV olarak ödüllendirmeye karar verdik. Ekrem İmamoğlu 100 yılda görülmemiş bir başarıya imza attı. Milyonlarca yalan söyledi. Neresinin kesildiğini, neresinin montajlandığını bilmiyoruz ama Ekrem İmamoğlu ‘Yüzyılın Yalancıları’ ödülüne layık görüldü. Ahsen TV olarak hakkı teslim etmemiz gerekiyor. Ekrem İmamoğlu, bu da senin hakkınmış. İstanbul seçmeni ise yalancılıkla zirve yapmış, sizin derdiniz de dertlenmemiş, otobüsleri dahi size ittirmiş bu şahsı seçtiğiniz için asıl ödülü size vermek gerekiyor. Ama unutmamak lazım, her sabah otobüslere gitmeden önce biraz kardiyo çalışın, çünkü size otobüsü itmek yakışıyor, size enkaz yakışıyor, size başaramamak yakışıyor, size çamurların içerisinde, bataklığın içerisinde debelenmek yakışıyor. İstanbul halkı Ekrem'den önce asıl ödül alması gereken sizlersiniz.”

Kaynak: Haber Merkezi