Fenerbahçe camiası, Trabzonspor maçında yaşanan olayların ardından ligden çekilme kararı tartışıyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un eski yöneticileri verdiği iftar yemeğinde, ligden çekilme konusu masaya yatırıldı. Yemekte konuşan camianın önde gelen isimlerinden Abdullah Kiğılı, ligden çekilmeye karşı olduğunu söyledi.

Kiğılı: İtidalli Hareket Etmeliyiz

Kiğılı, "Elbette ki olanlara sessiz kalamayız, Trabzonspor'a bir yaptırım uygulanmalı. Ancak itidalli hareket etmek zorundayız. Ligden çekilmenin çok fazla mahsurlu yanı var. Çekilseniz bile TFF aynı, hakemler aynı, PFDK aynı, hepsi aynı. Ligden çekilmeyi aklınızdan çıkarın" dedi.

Cemil Tugay'la Tunç Soyer'in farkı Ata'nın huzurunda atılan imzayla ortaya çıktı! Cemil Tugay'la Tunç Soyer'in farkı Ata'nın huzurunda atılan imzayla ortaya çıktı!

 "Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ı Bir Araya Getireceğim"

 "Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ı Bir Araya Getireceğim"
Kiğılı, konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Ali Koç ile Aziz Yıldırım'ı mutlaka bir araya getireceğini söyledi. "İki lideri buluşturmak bize düşen en önemli görevdir. Ben, kendimi birleştirici bir köprü olarak görüyorum" ifadesini kullandı.

Abdullah Kiğılı'nın açıklamaları, Fenerbahçe camiasında birlik mesajı olarak yorumlandı. Kiğılı'nın Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ı bir araya getirme çabası da camiada büyük destek gördü.

Kaynak: HABER MERKEZİ