Ankara, bu yıl da Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusuna hazırlanıyor! 17-19 Mayıs arasında düzenlenecek özel etkinliklerle Başkent, bayram ruhuyla dolup taşıyor.

Ücretsiz Konserler

Ücretsiz Konserler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Galatasaray'a tebrik paylaşımı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Galatasaray'a tebrik paylaşımı!

Bayram coşkusu, 17 Mayıs Cuma günü Gülşen konseriyle başlayacak saat 20:00'de. Cumartesi günü Murat Boz sahne alacak. Pazar günü ise Mor ve Ötesi'nin muhteşem konseriyle bayram coşkusu zirveye çıkacak. Konserler, Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam Parkı'nda ücretsiz olarak düzenlenecek.

Diğer Etkinlikler

Konserlerin yanı sıra, 19 Mayıs boyunca Ankara'da çeşitli etkinlikler düzenlenecek:
Anıtkabir Ziyareti: 19 Mayıs'taki resmi törenler Anıtkabir'de gerçekleştirilecek. Vatandaşlar, bu özel günde Atatürk'ü saygıyla anmak için Anıtkabir'i ziyaret edebilecekler. Gençlik ve Spor Etkinlikleri: Çeşitli spor turnuvaları, halk oyunları gösterileri ve gençlik kampları gibi etkinlikler, 19 Mayıs kutlamalarına renk katacak. Müze ve Sergi Gezileri: Birçok müze ve sergi, 19 Mayıs'ta ücretsiz giriş imkanı sunacak. Bu sayede vatandaşlar, tarihimiz ve kültürümüzle ilgili bilgi edinme fırsatı bulabilecekler. Havai Fişek Gösterisi: 19 Mayıs kutlamaları, görkemli bir havai fişek gösterisiyle sona erecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ