Eylül ayında çıkıcak olan bir tiyatro oyunumuz var. Sürpriz olsun sizlere de...

Çocukları oyun alanına bıraktığını söyleyen Beşerler, "Koşuşturmaca devam ediyor. Eylül ayında çıkıcak olan bir tiyatro oyunumuz var. Sürpriz olsun sizlere de. Son dönemde harika bir ilgi var tiyatroya da. Acayip şanslıyız son dönemde, güzel gidiyor. Oyunlarımız harika geçiyor" dedi.

Dilber dansı olayı saçmaydı

Son dönemin sevilen dizisi olan Kanal D'nin "İnci Taneleri" dizisinden övgüler ile bahseden Zeynep Beşerler, "Ben çok dizi takip edemiyorum ama İnci Taneleri'nin tekrarlarına denk geliyorum sık sık. Ben çok beğeniyorum ama Dilber dansı olayı saçmaydı. Sadece bir dansa bağlamak saçma geldi bana sadece. Diziyi çok sevdim ama" dedi.

Estetik yaptıran gençlere de çok yazık

Son dönemin oyuncularının estetik yaptırmasını da değerlendiren Beşerler, "Çok şükür benim estetiğim yok ama çok yazık. Bence yaptıran gençlere de çok yazık. İleride bunun sıkıntısını çekerler bence" diyerek estetiğe karşı olduğunu dile getirdi.

Hudutsuz Sevda dizisinde yeni oyuncular belli oldu: İşte o isimler Hudutsuz Sevda dizisinde yeni oyuncular belli oldu: İşte o isimler

Bana da sormanız gereken bir şey değil bu

Beşerler, geçtiğimiz aylarda ise aldatıldığı için eşi Emir İçgören ile ayrıldığına dair haberlere, "Her şey şu an şahane. Ortada çocuk var. Arkadaşlık tabii ki devam ediyor. İhanet gibi bir şey yok. Bana da sormanız gereken bir şey değil bu" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi