Tokat için deprem uyarısı: ''6 ile 7.2 şiddeti arasında bir deprem olası!'' Tokat için deprem uyarısı: ''6 ile 7.2 şiddeti arasında bir deprem olası!''

Uzun bir süre boyunca Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapmış ve gündemi hem magazinsel hem siyasi açıdan takip eden Seren Serengil, son zamanlarda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. 

Seren Serengil Foto 1

İlk hedefi Sinan Akçıl'dı!

Oyunu Ekrem İmamoğlu tarafından kullanacağını söyleyen Seren Serengil, "Karakterli olduğum için, yurdumu sevdiğim için..." demişti. Açıklamanın tümü şu şekildeydi, 'İstanbul'da doğdum, büyüdüm ve oyumu Ekrem İmamoğlu'na veriyorum. Karakterli olduğum için, yurdumu sevdiğim için ve hayvanları sevdiğim için onlara son senelerde yapılan zulmü savunanlara oyumu vermeyeceğim.' Sonrasında Sinan Akçıl, Seren Serengil'in bu sözlerinin yer aldığı videoyu izlemiş ve "yazık" tepkisini vermişti. Seren Serengil bunun ardından Sinan Akçıl'ı hedef alarak, Ya ne dönek bi' adamsın, düne kadar Kurum diyordun, ben Ekrem Bey'i destekliyorum diye 'acıyorum bu kıza' diyordun.' yorumunu yaptı. 

Seren Serengil Murat Kurum

Sonrasında Murat Kurum'u hedef aldı!

Ayrıca seçim sonrasında Murat Kurum'a yönelik göndermeli paylaşımlar da yapmıştı, 'Hayvanlara zulmettiniz ya, bu sonucun en büyük sebebi budur. Hayvanlar orada hayvanseverler burada, ama siz artık yoksunuz.'

Seren Serengil Diğer Ünlüler

Son olarak Ekrem İmamoğlu'yla poz verenleri hedef aldı

Seren Serengil'in bir sonraki hedefi, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Ekrem İmamoğlu ile pozlarını yayınlamaya başlayan ünlülerdi. Sosyal medyada tebrik ve kutlama mesajları paylaşan ünlülerin yanı sıra, Ekrem İmamoğlu ile fotoğraflarını paylaşan birçok isim vardı. Zeynep Bastık ve Nilgün Belgün de bu isimler arasındaydı. Seren Serengil sosyal medya hesabından "Bu zamana kadar nerelerdeydiniz? yazarak tepkisini dile getirdi.

Kaynak: Haber Merkezi