Ünlü şarkıcı Hatice, uzun süredir görüşemediği sevgilisi Ali Kemal Sarı hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Geçmişte "Kezban Yenge" şarkısıyla tanınan ve 90'lı yıllarda pop müziğe damga vuran Hatice, sevgilisi Ali Kemal'e olan güvenini vurgulayarak, "Sevgilim beni aldatmaz" dedi.

Hatice Sevgilisi

Hatice, Demet ve Jess'le Gel Konuşalım programında sessizliğini bozarak, özel hayatına dair çarpıcı detaylar paylaştı. 10 yaş genç sevgilisi Ali Kemal Sarı ile ilişkisine devam eden Hatice, "Sevgilimi bir kadınla yatakta görseniz bile asla aldatıyor olacağına inanmam" ifadelerini kullandı. Hatta, şaşırtıcı bir şekilde, "Zaten Ali Kemal aldatırsa ben cinsiyet değiştiririm" sözleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Teoman, performansını eleştiren gazeteciye ateş püskürdü: "Çirkinsin, kale almıyorum" Teoman, performansını eleştiren gazeteciye ateş püskürdü: "Çirkinsin, kale almıyorum"

45 yaşındaki ünlü şarkıcı, Ali Kemal'in çocuk isteğine de değindi. Tüp bebek yöntemini tercih etmeyen Hatice, "Doğal yollardan anne olmak istiyorum" şeklinde konuştu. Bu samimi açıklamalar, Hatice'nin özel yaşamına dair merak edilen pek çok soruyu yanıtlamış oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ