KİLO VERMENİN SIRRI: KİNOA

51 yaşında şarkıcı Güllü mide küçültme ameliyatıyla 70 kilo vermişti fakat esas zayıflama sırrı sadece bu değilmiş...  Kilo verme sürecinde beslenme düzenini tamamen değiştiren Güllü, beslenmesindeki en önemli etkenin ise kinoa olduğunu söyledi. Hem tok tutması, hem yüksek lif içermesi nedeniyle kinoa, sindirim sisteminin daha hızlı çalışmasını sağlayan besinlerin başında geliyor.

ŞARKICI GÜLLÜ NASIL ZAYIFLADI?

Güllü, kilo verme sürecinde sağlıklı beslenmeye, ağırlıklı olarak protein ve yeşil sebze tüketmeye dikkat ettiğini belirterek yeşil çay ve tarçınlı su gibi toksinlerin atılmasına yardımcı olan içeceklerle de beslenmesini desteklediğini söyledi. Ayrıca kilo verme sürecinde şeker, beyaz un ve tuzu hayatından çıkardı.

Survivor Damla Can bakın hangi ünlü oyuncunun sevgilisi çıktı: Damla Can kimdir? Survivor Damla Can bakın hangi ünlü oyuncunun sevgilisi çıktı: Damla Can kimdir?

Kilo verme kararı alan Güllü, hedeflediği kiloya aç kalmadan ulaştı

Kazadan önce 90 kilonun üzerine çıkan Güllü, dengeli beslenme sayesinde 50 kiloya kadar düştüğü süreçte diyetisyenden yardım aldığına dikkat çekti.

Kaynak: Haber Merkezi