Derya Uluğ, hem başarılı kariyeri hem de özel hayatıyla magazin dünyasının yakından takip ettiği isimlerden biri. "Yansıma", "Hadi Çal", "Nefes", "Kanunlar Gibi", "Canavar", "Şansım Olsun" ve "Okyanus" gibi hit şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Uluğ, son dönemde aşk hayatıyla da gündemden düşmüyor.

Müziğin güçlü çifti

Müziğin güçlü çifti

Pop müziğin parlayan yıldızlarından Derya Uluğ, müzisyen Asil Gök ile yaşadığı aşk ile adından söz ettiriyor. İlişkileriyle magazin sayfalarını süsleyen çift, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları cesur pozlarla da dikkat çekiyor. Yoğun konser programlarının ardından tatil sezonunu açan Uluğ, yaz tatili için rotasını Ege’nin mavi sularına çevirdi.

Ege’de tekne tatili

Ege’de tekne tatili

Zeytin Ağacı oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Seda Bakan arasındaki gerilim sona erdi! Zeytin Ağacı oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Seda Bakan arasındaki gerilim sona erdi!

Konser maratonunun yorgunluğunu atmak için arkadaşlarıyla birlikte Ege kıyılarına tekne tatiline çıkan Derya Uluğ, deniz sezonunu açtı. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü şarkıcı, tatilinden paylaştığı cesur pozlarla takipçilerinin dikkatini çekti. Çiçekli bikinisiyle verdiği pozlarla büyük beğeni toplayan Uluğ, kusursuz fiziğiyle de övgü topladı.

Siyah bikinisiyle binlerce beğeni aldı

Siyah bikinisiyle binlerce beğeni aldı

Tatilde çekildiği siyah bikinili karelerini de peş peşe paylaşan Derya Uluğ, takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum aldı. Cesur paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı, deniz ve güneşin tadını çıkarırken hayranlarına keyifli anlar yaşattı.

Uluğ’un tatil pozları sosyal medyada hızla yayılarak gündem oldu.

Uluğ’un tatil pozları sosyal medyada hızla yayılarak gündem oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ