Adanalılar dikkat| 26 Temmuz Cuma günü elektrik kesintisi var! Adanalılar dikkat| 26 Temmuz Cuma günü elektrik kesintisi var!

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın tartışmalı boşanmaları sonrası Alçı'nın son açıklamaları büyük yankı uyandırdı. Alçı, Rasim Ozan Kütahyalı'nın kendisine "Sen beceriksizsin, aptalsın, geri zekalısın" şeklinde hakaret ettiğini ve ortak hesaplarının boşaltıldığını dile getirmişti.

Nagehan Alçı

''Korkudan uyuyamadığımı biliyorum''

Nagehan Alçı'nın gündem olay sözleri şu şekildeydi: "Ben kaç gece Rasim'in öfkesi yani dinmiyor elimde bıçakla salonda bana bir şey yapmasın diye beklediğimi biliyorum ya o bağırıyor, kapıları çarpıyor çocuklar uyanmasın diye aşağıdan sakinleştirmeye çalışıyorum. Korkudan uyuyamadığımı biliyorum. Rasim hukuk tanımaz. Nafaka ödemiyor. Hacize koyuyorsun, Rasim haciz falan da takmıyor. Herkese borçlu, herkesle davalık. Her şeyi aldı. Bir gün bana kızdığı için çocukları televizyonun karşısına oturtturmuş. Benim kötü göründüğüm bir yayını açıp, 'Çocuklar, anneniz bu kadar çirkin ve şişmandı. Annenizi ben benim sayemde var oldu' demiş."

İlk kez konuştu!

Alçı'nın gündem olan açıklamaları sonrası Rasim Ozan Kütahyalı ilk kez konuştu ve şunları söyledi: “Nagehan beni kurşun yağmuruna bile tutsa iki çocuğumun annesi aleyhine tek kelime etmem. Kafamı kesseler Nagehan aleyhinde konuşmam. Prensip kararım bu. İki çocuğumuz var, şu an benim yanımdalar. Birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. Ben bu mesuliyetsizliği onlara karşı yapamam. Onlar artık 11 yaşında oldu her şeyi okuyabiliyorlar, izleyebiliyorlar.”

Kaynak: Haber Merkezi