31 Mart yerel seçimlerinde Konak Belediye Başkanı seçilen Nilüfer Çınarlı Mutlu, devir teslim töreninde Konak Eski Belediye Başkanı Abdül Batur ile birlikte konuşma yaptı. Batur, Konak'ın yükselmesinin İzmir'in yükselmesi anlamına geldiğini ve bunun da Cumhurbaşkanlığına ulaşmak için önemli olduğunu vurguladı. Konak'ta çok çalışacaklarını ve partiyi en güzel şekilde temsil edeceklerini belirten Batur, "Kırmızı rengi tüm Türkiye'ye yaymaya çalışacağız" dedi.

Nilüfer Çınarlı Mutlu ise törende yaptığı konuşmada, Abdül Batur'a 5 yıl boyunca Konak'a verdiği hizmetler için teşekkür etti. Önümüzdeki 5 yılda da Batur'un desteğiyle çok güzel işlere imza atacaklarını belirten Mutlu, "31 Mart akşamı yepyeni bir Türkiye doğdu. Bunun umudu ve kıvancı hepimizin üzerinde. Gençlerimizin tekrar umutlandığını görüyorum ve bu beni çok motive ediyor" diye konuştu.

İzmir'de de hissedildi: 4.5 büyüklüğünde deprem! İzmir'de de hissedildi: 4.5 büyüklüğünde deprem!

Mutlu, önümüzdeki 5 yılda çok çalışarak partiyi iktidara taşıyacaklarını ve bambaşka bir Türkiye'nin adımlarını atmaya başlayacaklarını da sözlerine ekledi.

Kaynak: HABER MERKEZİ