Cemcir, Ahmet Kural ile olan dostluklarının ve birlikte yaptıkları çalışmaların önemini vurguladı. "Çok güzel işler yaptık, başardık. Ahmet şu an tek başına çok güzel işler yapmaya devam ediyor. Ben de tek başıma işler yapıyorum ve hayatımın bu döneminde tek başıma olmak istiyorum." dedi.

Taksi şoförünün sözleri Cemcir'i düşündürdü

Cemcir, bir taksi şoförünün ona "Ahmet abi" demesini ve bu durumun onu duygulandırmasını anlattı. "Hoş bir şekilde vedalaşmak, veda edebilmek insana büyütür ve insan yapar. Geçmişimizin ağırlığı ve yüküyle geleceğimizi planlayamayız. Yeni filmler yapmak, yeni hikayeler yazmak noktasında çok tatlı bir yerde bıraktığımızı düşünüyorum ben." dedi.

Ünlü sunucu Esra Erol kız kardeşleriyle lansmanda göz kamaştırdı! Ünlü sunucu Esra Erol kız kardeşleriyle lansmanda göz kamaştırdı!

Tokatlı olmak bir ayrıcalık

Cemcir, Tokatlı hemşehrileri ile gurur duyduğunu ve şehrinin kendisine aile ve gerçek dostlar anlamına geldiğini söyledi. "Ne zaman ünlülük rüzgarına kapılıyor gibi hissetsem Tokat'a gidip kilometreyi sıfırlarım." dedi.

Nuri Bilge Ceylan ile anısı

Cemcir, Nuri Bilge Ceylan ile çalışma deneyimini de paylaştı. Ceylan'ın kendisini iki ay beklediğini ve o dönemde komediyi bir kenara bırakıp farklı bir şey denemek istediğini anlattı.

Sanat anlayışı değişti

Nuri Bilge Ceylan ve Zeki Demirkubuz gibi usta yönetmenlerle çalışmanın ardından sanat anlayışının değiştiğini ve filmlerinde sadece güldürmek değil, aynı zamanda düşündürmek istediğini belirten Cemcir, şu anda tiyatroya geri döndüğünü söyledi.

Aldatılma itirafı

Sibel Arna'nın programına konuk olan Cemcir, özel hayatı ile ilgili de konuştu. Kalbinin boş olduğunu söyleyen Cemcir, insanın hayatta üç kere aşkı yakalayabileceğine inandığını ve aldatıldığını da itiraf etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ