Yeniliklerine devam eden Opel, yeni Frontera modelinin ilk görüntülerini dünyayla paylaştı Yeniliklerine devam eden Opel, yeni Frontera modelinin ilk görüntülerini dünyayla paylaştı

Yeni Lamborghini logosu, sadeleştirilmiş bir tasarım anlayışıyla dikkat çekiyor. Klasik boğa figürü, daha minimalist bir tarzda yeniden tasarlanırken, 3D dokular 2 boyutlu bir forma dönüştürüldü. Logoda kullanılan renk paletinde ise altın ve sarının yerini siyah ve beyaz aldı, bu da markanın çağdaş tasarım trendlerine uyum sağladığını gösteriyor.

Lamborghini Yeni Logosunu Gorucuye Cikardi 1000X562

Lamborghini, yenilenen logosunu ilerleyen dönemlerde model yelpazesinde ve dijital platformlarda kullanacağını duyurdu. Yeni logo, yakında piyasaya sürülecek olan Huracan modeliyle ilk kez görücüye çıkacak ve zamanla diğer araçlarda da kullanılacak.

Bu güncelleme, Lamborghini'nin 20 yılı aşkın süredir ilk kez logosunu yeniden tasarlamasını simgeliyor. Aynı zamanda markanın elektrifikasyon ve sürdürülebilirlik odaklı yeni stratejisine de bir yansıma getiriyor.

Lamborghini, gelecek yıllarda tüm ürün yelpazesini hibrit ve elektrikli modellere dönüştürme kararı aldı. Şirket, 2028 yılına kadar tamamen elektrikli araçlar sunmayı hedefliyor.

Sade ve modern bir görünüme sahip olan yeni logo, Lamborghini'nin elektrikli geleceğe adım atarken markasını da güçlendiriyor.

Kaynak: Haber Merkezi