Yerel seçimde büyük oy farkıyla Karşıyaka Belediye Başkanı seçilen CHP’li Behice Yıldız Ünsal’ın zaferi muhteşem bir coşku ve heyecanla kutlandı.

Yerel seçimde büyük oy farkıyla Karşıyaka Belediye Başkanı seçilen CHP’li Behice Yıldız ÜnsalKentin kalbi Karşıyaka Çarşı’da bir araya gelen binlerce yurttaş, Ünsal’ı meşaleler ve sloganlarla karşıladı. Belediye Bandosu’nun çaldığı marşlar eşliğinde yürüyen Yıldız Ünsal sık sık Karşıyakalılar ile kucaklaştı, mutluluk ve heyecanını paylaştı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bayram haftasındaki liderlerle görüşmeleri: İkili ilişkiler ve Gazze odaklı diplomasi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bayram haftasındaki liderlerle görüşmeleri: İkili ilişkiler ve Gazze odaklı diplomasi

“KARŞIYAKA KAZANDI”

“KARŞIYAKA KAZANDI”Kendisine destek veren herkese teşekkür eden Yıldız Ünsal “Bu zafer tüm Karşıyakalılarındır! Karşıyaka kazandı, İzmir kazandı, Türkiye kazandı; Biz kazandık! Emek veren, destek olan herkese ayrı ayrı yürekten teşekkür ederim. Yolculuğumuz asıl şimdi başlıyor. Atatürk’ün izinde, Cumhuriyet’in yolunda büyük bir gayretle çalışacak, hep birlikte öncü ve örnek bir kent yaratacağız” dedi.

Kaynak: BÜLTEN