İzmir’de sahnelediği İzmir Aşkına 8500 adlı müzikalle adından sıkça söz ettiren İzmir Aşkına ekibi bu sefer Marmaris Amfi Tiyatro’da sahne aldı. İzmir’in kurtuluş günü olan 9 Eylül’de Marmaris’te Açık Hava Tiyatrosunda sahnelenen müzikal gösterimde hem İzmir’in 8500 yıllık geçmişi ve önemli isimler Marmarislilere tanıtılırken hem de Marmaris Belediyesinin de desteğiyle sağlığına kavuşmaya çalışan SMA hastası minik Zehra bebeğe umut oldular.

Mc Donald’s Maaşları 2024 – Part Time ve Tam Zamanlı Güncel Maaşlar! Mc Donald’s Maaşları 2024 – Part Time ve Tam Zamanlı Güncel Maaşlar!

   İzmir Aşkına Derneği sosyal sorumluluk projesi kapsamında sahne alan, ve izmir Büyükşehir Belediyesinin de katkıları ve lojistik desteğiyle, Marmarise ve 9 eylüle özel daraltılmış, sembol olarak İzmir aşığı tam 35 kişilik kadrosuyla İzmir’in tanıtımına katkıda bulunurken, sağlığına kavuşmak için yardım bekleyen Zehra bebeğinde kurtuluş mücadelesinde farkındalık yarattılar. Yerli yabancı yaklaşık beş yüz kişinin katılım gösterdiği geceyi yabancı basında takip etti. Sma hastası Zehra bebeğin annesi sahnede İzmir Aşkına Derneği gönüllülerine yardım eli uzattıkları için teşekkür ederken, güzel yürekli İzmirlilere de teşekkür ederek selam gönderdi. Başarılı gösterinin ardından İzmir Aşkına Derneği Başkanı Filiz Güleç Zehra bebeğin ailesine en yüksek miktarda bağış yapan Asmarin şirketi yetkilisine  ekip adına Homeros büstü hediye ederken, Marmaris Belediye başkan yardımcısını Suzan Zift’ten  Marmaris halkı adına teşekkür plaketi aldı. Sezon boyu farklı sahnelerde İzmir Aşkın 8500 müzikalini başarıyla sahneleyen İzmir Aşkına Derneği üyeleri ve gönülleri hep birlikte ertesi gün bir tekne turu düzenleyerek neşe içinde sezonun yorgunluğunu attılar.

Editör: Bünyamin Dobrucalı