İstenmeyen tüy ve kıl sorunları, birçok kişi için can sıkıcı bir durum olabilir. Ancak nohut yöntemi, bu sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Nohutun içerdiği doğal maddeler sayesinde tüy ve kılların incelmesine ve zayıflamasına yardımcı olur. Ayrıca düzenli olarak uygulandığında, ciltteki tüy ve kılların azaldığına dair olumlu sonuçlar gözlemlenebilir.

GEREKSİZ KİMYASALLARA SON!

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için pahalı kremlere para harcamayın. Nohut kürü sayesinde işte istenmeyen tüyleri yok edecek yöntem.

*

*

Nohutiha

Malzemelerimiz

5 çorba kaşığı nohut unu, yarım limon suyu, 1 çay kaşığı doğal yoğurt.

*

Nasıl yapılacak?


*Tüm malzemeleri bir kasede yoğun kıvama gelene kadar karıştırın.
*Krem haline gelen formülümüzü yüzünüze uygulayın ve 20 dakika kadar bekletin.
*Formül yüzünüzde kuruduğunda havlu ile silin.
*Uygulamayı haftada iki ya da üç kez yapabilirsiniz.

Evet istenmeyen tüylerden kurtaran formül bu şekilde. Uygulayacağınız bu yöntem sayesinde istenmeyen tüylerinizden kurtulmanız mümkün olacak.

Nohut kürü sayesinde cildiniz ışıl ışıl olacak.

NOT: Herhangi bir yan etki görmeniz durumunda uygulamaya son verin. Nohut yöntemi doğal ve etkili bir yöntem olabilir ancak herkes için uygun olmayabilir. Bu nedenle, kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışmanız önemlidir. Uygulama esnasında herhangi bir rahatsızlık hissettiğinizde de hemen kullanımı bırakmalı ve uzmana başvurmalısınız.

Demlikte kalan çayı sakın atmayın. Kimsenin bilmediği mucize yöntem ortaya çıktı Demlikte kalan çayı sakın atmayın. Kimsenin bilmediği mucize yöntem ortaya çıktı

Kaynak: Halktv.com.tr

Akın akın İzmir'de herkes almaya başladı! Meğer en değerli ağaç türüymüş Akın akın İzmir'de herkes almaya başladı! Meğer en değerli ağaç türüymüş

Editör: Sadık Şimşek