Habertürk'ten Nazif Şahin Karpuz'un haberine göre; Muhabirlerin "Çok güzel bir akşamdı herhalde?" sorusuna İlker Kaleli, "Çok güzel bir akşamdı aile arasında bütün arkadaşlarımızla birlikte" cevabını verdi. Sıla ise sevgilisi Kaleli'nin doğum gününü sosyal medya hesabından duygusal bir mesajla kutlamıştı. Mesajda "Daha da güzel senelerin başlangıcı olsun 40'ın. Ben eşlikçinim. Yeniden... Daima... İyi ki doğdun sevgilim" ifadelerine yer vermişti.

"Her gün yeni bir başlangıç"

"Her gün yeni bir başlangıç"

Kaleli, sevgilisinin bu romantik mesajının hatırlatılması üzerine "Her gün yeni bir başlangıç aynı o şekilde devam ediyoruz. Dördüncü senenin içindeyiz" dedi.

İspanyolca dizi deneyimi
Son olarak İspanya'da çekilen dizisiyle ilgili konuşan Kaleli; "İspanya'da çekilen dizi için İspanyolcam yoktu. Dizi için öğrenmek durumunda kaldım. Kısa süre içerisinde beş - altı bölümlük ezberledik o da perşembe akşamı yayına girdi. Güzel bir açılış yaptık bundan sonrasına İspanyol seyircisi karar verecek" ifadelerini kullandı.

Sıla'dan gurur duygusu
Sıla da sevgilisinin yeni projesi için şu ifadeleri kullandı: "İspanyolcayı bilmediğim için çok iyi bulmadım ama ne kadar gurur duyduğumu anlatamam. Çok zor bir durumdu ve aramızda konuştuğumuz bir durumdu. Bir gurur sebebi diyebileceğim bir şey oldu diyebilirim."

Beraber İspanya tatili planı

Beraber İspanya tatili planı

Çift ayrıca gazetecilerin "Beraber İspanya tatili olur mu?" sorusuna "Biz sürekli İspanya'ya gidip geliyoruz" yanıtını verdi.

Yeni yaş dileği
İlker Kaleli, yeni yaş dileğinin sorulması üzerine "İnsanlığın varlığı... Bizim için gerisi boş laf" ifadelerini kullandı. Kaleli'nin söz yazarlığıyla ilgili sorulara ise "Şu anda söz yazarlığında konuşulmaz geçmişte birikenleri boş zamanımda toparlıyorum" dedi. Sıla ise "Önümüzdeki ay gelecek" diyerek duyurusunda bulundu.

Sıla ve İlker Kaleli sahnede birlikte olacak mı?
"Sıla ile beraber sahne olur mu?" sorusuna İlker Kaleli "Hiç belli olmaz biz hissiyata göre yaşıyoruz" yanıtını verdi. Sıla da; "Biz evde şarkı söylüyoruz keşke orada olsanız" diye konuştu.

Elçin Sangu'dan Baldur's Gate aşkı: Hayranları ve oyuncular coştu! Elçin Sangu'dan Baldur's Gate aşkı: Hayranları ve oyuncular coştu!

Evlilik planları

Evlilik planları

"Evlilik olur mu?" sorusuna İlker Kaleli "Dördüncü yılın içerisindeyiz. Bize göre evlilikten çok daha güzel şey yaşıyoruz, isimle anlamlandırmamız şart değil. Öyle bir şey hissetmiyoruz" sözleriyle karşılık verdi. Ünlü çift, "Evlilik aşkı öldürür mü?" sorusuna ise "Biz öyle bir şeye inanmıyoruz" cevabı verdiler. Sıla kıyafetiyle ilgili ise "Tabii ki sevgilimin özel gününde özel giyineceğim" ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ