Küresel iletişim kesintisi Paris Olimpiyat Komitesi bilişim sistemlerini de etkiledi Küresel iletişim kesintisi Paris Olimpiyat Komitesi bilişim sistemlerini de etkiledi

Trendyol Süper Lig'in 28. haftasında TÜMOSAN Konyaspor'a sahasında 2-0 mağlup olan Siltaş Yapı Pendikspor'da teknik direktör İbrahim Üzülmez, maçta çok basit hatalar yaptıklarını söyledi. 

"Büyük karakterler, teslim olmayan karakterlerdir"

Sıradaki rakibi Fenerbahçe hakkında da konuşan Üzülmez, şunları kaydetti: "Fenerbahçe çok iyi bir takım. Hedefe odaklanmış bir takım. Onlara saygı duyuyoruz ama biz kendimize bakarız. Fenerbahçe maçın favorisidir ama biz de teslim olmak istemiyoruz. Bugün rakibimize kaybettik ama Fenerbahçe maçında gidip mücadelede etmemiz gerekiyor. Fenerbahçe'nin şampiyonluk için galibiyete ihtiyacı var ama bizim de puan veya puanlara ihtiyacımız var. Biz, pes etmemeliyiz. Oyuncularımın da bizimle beraber bu duyguları yaşaması gerekiyor. Büyük karakterler, teslim olmayan karakterlerdir. Biz oyunculara en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Fenerbahçe deplasmanı da zordur. Yetenekli oyuncuları var ama biz de oradan puan ya da puanlar almak istiyoruz."

Kaynak: AA