Hazal Kaya mekan çıkışı basının sorularını yanıtladı

Hazal Kaya mekan çıkışı basının sorularını yanıtladı. Kaya yeni imajı hakkında, "Çok keyifliyim ve mutluyum yeni halimden. Bir anlık karardı. Darlandım ve kestirdim. Bir anlık cinnet diyelim." dedi.

Annesi ile kiracı arasında yaşanan gerilim
Son zamanlarda annesi Ayşegün Kaya'nın kiracısıyla yaşadığı anlaşmazlıkla gündeme gelen Kaya, gazetecilerin bu konudaki sorularına da yanıt verdi. Kaya, "Öyleymiş ben siz haber yapınca öğrendim. Sıkıntılı bir durum olmuş ve gerilim yaşanmış. Detayları anneme sorun." diyerek konuyla ilgili fazla konuşmak istemediğini belirtti.

Hazal Kaya'nın yeni saç modeli beğenildi

Hazal Kaya'nın yeni saç modeli beğenildi

Kaya'nın yeni imajı sosyal medyada da gündem oldu. Birçok kişi Kaya'nın yeni saç modelini beğendiğini ve ona çok yakıştığını yorumladı.

Güldür Güldür Show'un yıldızı Onur Buldu' ilk kez eşini paylaştı: Paylaşıma yorum yağdı! Güldür Güldür Show'un yıldızı Onur Buldu' ilk kez eşini paylaştı: Paylaşıma yorum yağdı!

Hazal Kaya ve Ali Atay aile mutluluğu yaşıyor
2019 yılında dünyaevine giren Hazal Kaya ve Ali Atay, iki çocuklarıyla mutlu bir aile hayatı yaşıyor. Ünlü çift, işlerinin yoğunluğuna rağmen ailelerine zaman ayırmayı da ihmal etmiyor.

Kaynak: İHA