Gazeteci Hasan Tahsin Kocabaş; Eğitimden, sağlığa, kültürden, aileye, siyasete konuşulmaya dair ne varsa Radyo Ege'de "Hasan Tahsin ile 90 Saniye'de" ile gündemi değerlendirmeye devam ediyor.  

Yeni program Radyo Ege'de hafta içi her gün 09:45/12:05/17:05 saatlerinde; Eğitimden, sağlığa, kültürden, aileye, siyasete konuşulmaya dair ne varsa "Hasan Tahsin ile 90 Saniye'de" olacak. 

Hasan Tahsin Kocabaş'ın hafta içi her gün 92.7 Radyo Ege'deki, '90 Saniye'de' programı, Balamir Yıldız'ın moderatörlüğünde 'Balamir'le Yol Saat'inde' önemli mesajlarla, bugün de sizlerle oldu. 

Hasan Tahsin Kocabaş 90 saniye ile Radyo Ege'de bugün şu mesajı verdi:   

İstanbul Tabip Odası, Karatay'a 18 bin lira manevi tazminat ödeyecek İstanbul Tabip Odası, Karatay'a 18 bin lira manevi tazminat ödeyecek

ŞEYTAN AYRINTIDA GİZLİDİR

Türkiye demokrasi tarihi bugüne kadar böyle bir seçim yaşamadı. Düşünülebiliyor musunuz milliyetçi karakteri tescilli MHP’ye, en hazzetmediği partilerin oyları yazılmış iddia ediliyor. Yeşil Sol itirazını yapıyor ve YSK’nın itiraz süresini uzatmasını istiyor. Siz bu kaydı dinlediğinizde bakalım karar ne olacak.

Hani böylesi şeytanın aklına gelmez. Ama unutmayalım şeytan hep ayrıntıda gizlidir. Bakın size ne anlatacağım şimdi. Seçimden bir hafta önce, İzmir’in bir ilçesinde bir ilkokul çocuğu okuldan eve dönüyor ve soruyor, Anne babamla kime oy vereceksiniz? Anne cevap veriyor Kılıçdaroğlu… Çocuk tepkiyle haykırıyor, sakın anne sakın, babama da söyle Erdoğan’a verin. Kılıçdaroğlu seçilirse benim okulum bir yıl uzayacakmış.

Şimdi bırakın büyük ve ayrıntılı numaraları, siz buna ne diyorsunuz?  Onu düşünün.

Bu seçim gerçekten kader seçimiydi.

Bu seçimde özellikle İzmir’de CHP Türkiye ötesi bir başarıyı tarihe geçirmeliydi. Yazık ki mevcutla övünmek hatasını yapıyor kibirle.

Ben işin sonunu merak ediyorum. Bakalım kimlerin sahnedeki rolleri bitecek? Umarım şeytanın her zaman ayrıntıda gizlendiğini bilen, ilmi siyaset sahipleri sahneye çıkar. İnadına umut!   Yarın 19 Mayıs… Yürüyelim arkadaşlar!