Ülkenin en merak edilen isimlerinden biri olan Hande Erçel, bazıları tarafından övülürken, bazıları tarafından eleştirilmektedir. Son yaklaşık iki yıldır, kariyeri yerine Hakan Sabancı'yla yaşadığı ilişkiyle sıkça gündeme gelmektedir.

Hacı Sabancı'nın eşi Nazlı Sabancı kombiniyle adeta eleştirilerin hedefi oldu! Hacı Sabancı'nın eşi Nazlı Sabancı kombiniyle adeta eleştirilerin hedefi oldu!

Şeyma Subaşı Sabancılar

Hande Erçel'e büyük rakip!

Hakan Sabancı ile ani başlayan ve herkesin "bir ay sürmez" dediği aşkın, şimdi evliliğe doğru ilerlediği ve Hande Erçel'in de Sabancı ailesine girmek için kararlı adımlar attığı düşünülüyor. Anne Arzu Sabancı'nın yazılı olmayan ancak benimsenmiş prensiplerine ve isteklerine mükemmel uyum sağladığına inanılan Hande Erçel, Nazlı Sabancı gibi okulunu tamamlamak için çalışıyor, sanatsal etkinliklerde boy gösteriyor ve sosyete davetlerine katılıyor. Yani, yavaş yavaş o dünyaya adım atıyor! Ancak, Arzu Sabancı'nın Hande Erçel ile evliliğe sıcak bakmadığı iddiaları başından beri dolaşıyor.

Gündeme bomba gibi düştü!

Magazin kulislerine bomba gibi düşen iddiaya göre, Arzu Sabancı'nın en küçük oğlu Kerim Sabancı, abisi Hakan Sabancı'nın yolundan gitmeye karar vermiş ve gönlünü çok yakından tanıdığımız birine kaptırmış. Bu durumun Arzu Sabancı'yı nasıl etkileyeceği bilinmez ancak, iddialara göre bu kişinin Acun Ilıcalı'nın eski eşi ve çalkantılı özel hayatıyla tanınan Şeyma Subaşı olduğu söyleniyor!

Kaynak: Haber Merkezi