Kimdir?

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir? Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Uygulanır? Ameliyatsız Yüz Germe Nedir? Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Uygulanır?

28 Ocak 1974 tarihinde İstanbul'da doğan Sorel Dağıstanlı, eğitim hayatını İstanbul'da tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun oldu. Radyoculuk kariyerine adım atan Dağıstanlı, Best FM, Number One, Radyo D ve haber radyosu Radyo Foreks gibi önemli medya kuruluşlarında editör, spiker ve haber program yapımcısı olarak görev aldı.

Televizyonculuk alanında da deneyim kazanan Dağıstanlı, Kanal D'de "Aranıyor" programında sabah haberlerinde ve ara haberlerde yer aldı. Ayrıca, bir yıl boyunca ABD'de İngilizce sertifika programına katıldıktan sonra 2016 yılına kadar Habertürk TV'de çalıştı. Haber müdürlüğü görevinin yanı sıra "Haber Sahası" adlı programı sunan Dağıstanlı, Best FM'de ise "Sorel Dağıstanlı ile Konuşan Türkiye" programını sunuyordu.

Halk TV'ye Katılım

Geçtiğimiz günlerde Halk TV Ana Haber Bülteni sunucusu İrfan Değirmenci'nin, "Halk TV ailesine çok tecrübeli bir gazeteci katıldı" şeklindeki açıklamasıyla Sorel Dağıstanlı'nın Halk TV'ye transfer olduğu duyuruldu. Deneyimli gazeteci, 31 mart yerel seçimlerinde Halk TV'de seçim özel programında izleyicilerle buluşacak.

Sorel Dağıstanlı'nın, saha ve ekran tecrübelerini Halk TV'de izleyicilerle buluşturacak olması medya gündeminde büyük bir merak uyandırdı.

Kaynak: Haber Merkezi