Deren Talu'nun gün batımındaki kırmızı bikinili pozları mest etti! Deren Talu'nun gün batımındaki kırmızı bikinili pozları mest etti!

Gökhan Tükrmen'e sahnede eşlk eden Gt Band,  Özgür Sevinç yönetiminde 30 kişilik Night Flight Symphony Orchestra ve Çelik Kasapoğlu yönetimindeki 30 kişilik Choir ile aynı sahnede eşi benzeri görülmeyen eşsiz bir konser performansı sergiledi.

Gökhan Türkmen konser gelirini bağışladı

Gökhan Türkmen, İstanbul vakfı çatısı altında yürütülen Büyüt Hayalleri projesine Harbiye konserinin gelirini bağışladı. Sanatçı 1 yıldır her konserinin gelirinden vakfa proje için bağışta bulunarak, bugüne kadar 100 bursiyerin 1 yıllık eğitim bursunu karşıladı.

Ünlü müzisyen yeniden senfoni ile sahnede

Duruşu, müzisyenliği, kalitesi ve yorumcu kimliği ile son yıllarda durmaksızın hem tekli hem de çoklu projeler üreten Gökhan Türkmen, ilki Ankara CSO'da gerçekleşen, biletleri çok önceden tükenen senfoni konserinin ikincisi için Harbiye'nin büyülü atmosferinde sahne aldı. Türkmen sevenlerinin yoğun ilgi gösterdiği konserin biletleri de yine günler öncesinden tükendi.

Sevenlerine unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı

Ustalık döneminin en parlak zamanlarını yaşayan Türkmen, kendi besteleriyle varlığını korumayı başardığı diskografisinin en parlak eserlerinden oluşan seçkin bir repertuvarla sevenlerine unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı. Türkmen, Bitmesin ve Sen İstanbulsun şarkılarıyla bu muazzam senfonik konserinin açılışı yaptı. Son hitleri Buram Buram, Bal'ın yanı sıra, Mahşer, Büyük İnsan, Durum Leyla, Taş, Çatı Katı, Lafügüzaf, Aşk Lazım gibi geniş kitlelere ulaşan parçalarıyla da izleyenlerin kalplerine dokunmayı başardı.

Kaynak: Bülten