Genç girişimci Hakan Göktaşlı  ‘’her markanın  benzersiz bir hikayesi olduğunu biliyoruz. Unitas Creative Works olarak amacımız markanızın benzersiz yönlerini ortaya çıkarıp,  özgün kimliğini yakalamak.Unitas'ın hikayesi, birlikte çalışmanın gücünü ve yaratıcılığımızın sınırlarını ne kadar zorlayabileceğimizin önemini anlatıyor.Markaların kendi benzersiz hikayelerini yaratmalarına yardımcı olmak için buradayız, gelecekteki başarıları da birlikte yazmaya devam edeceğiz.’’ Dedi.

Dijital dünyada dönüşümün önemine de değinen Göktaşlı, ‘’ Birlikte büyük fikirler üretiyoruz. Unitas Creative Works aslında dijital dünyanın dönüşümünü liderlik ederek, inovasyon ve yaratıcılıkla dolu bir gelecek inşa etmeyi hedefliyor. Teknoloji ve iletişimde sınırları zorlayarak, müşterilerimize olağanüstü deneyimler sunmak en nihai hedefimiz.’’ Dedi.

360 derece bir ajans olan Unitas Creative Works hizmetleri ise şu şekilde;

Dijital Ajans Hizmetleri

Creative Ajans Hizmetleri

Marka Danışmanlığı Hizmetleri

Prodüksiyon Hizmetleri

Kurumsal İletişim, PR & Basın Kuruluşları Desteği

Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri

Proje Yönetim Hizmetleri

Özel Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Tacettin Bayır: İlla ben belediye başkanı olayım diye alev alev yanan biri değilim! Tacettin Bayır: İlla ben belediye başkanı olayım diye alev alev yanan biri değilim!

E-Ticaret Hizmetleri