Icardi'nin Milan Macerası Başlıyor

Galatasaray'da ikinci sezonunu geçiren ve attığı gollerle efsaneleşen Mauro Icardi, İtalya'nın yolunu tutuyor. Milan, kırmızı siyahlıların renklerine bağlamak için adım adım Arjantinli golcüye yaklaşıyor.

Milan'ın İcardi İçin Hamlesi

Milan'ın, gelecek sezon için santrfor ihtiyacını karşılamak için Mauro Icardi'ye kancayı taktığı bildiriliyor. İtalyan basınında yer alan haberlere göre, Milan'ın yaz aylarında Icardi'yi kadrosuna katmak için harekete geçtiği belirtildi.

Transfer Detayları ve Bedel

Milan'ın, Mauro Icardi transferi için 20-25 milyon euro gibi ciddi bir bedeli gözden çıkardığı ifade ediliyor. Bu transferle birlikte Milan'ın golcü ihtiyacını karşılamayı planladığına dikkat çekiliyor.

Saadettin Saran kimdir? Ne iş yapıyor? Fenerbahçe ile ilişkisi nedir? Kaç yaşında? Saadettin Saran'ın özel hayatı.... Saadettin Saran kimdir? Ne iş yapıyor? Fenerbahçe ile ilişkisi nedir? Kaç yaşında? Saadettin Saran'ın özel hayatı....

Galatasaray'a Veda

Galatasaray'da 64 maçta 46 gol atan ve takımına büyük katkı sağlayan Mauro Icardi'nin Milan'a transferi, sarı kırmızılı taraftarları üzdü. Arjantinli yıldızın ayrılığıyla Galatasaray, önemli bir golcüsünden ayrılmış oldu.

Kaynak: Haber Merkezi