BÜLENT ŞAKRAK KİMDİR?

Son günlerde Ceyda Düvenci ile ayrılığının ardından aldatma haberleriyle gündeme gelen Bülent Şakrak'ı tanıtmak istedik...

Bülent Şakrak, 26 Ağustos 1977'de İstanbul'da doğdu. Tiyatroya 1996 yılında Kartal Sanat İşliği Tiyatrosu'nda gençlik ve çocuk oyunlarında rol alarak başladı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümüne girdi. Kartal Sanat İşliği Tiyatrosu'nun ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve Yayla Sanat Merkezi Tiyatrosu'nda çalıştı. 1999 yılındaki yayımlanan Memoli dizisi ile yıldızı parladı.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Tiyatroya 1996 senesinde Kartal Sanat İşliği Tiyatrosunda gençlik ve çocuk oyunlarında rol alarak başladı. 

Kartal Sanat İşliği Tiyatrosunun ardından Müjdat Gezen Tiyatrosu ve Yayla Sanat Merkezi Tiyatrosunda çalışan Bülent Şakrak, 2004 senesinden beri Kent Oyuncuları’nın kadrosunda yer aldı. Ölümüne, 39 Basamak, Kumarbazın Seçimi, Inishmore’lu Yüzbaşı gibi çeşitli oyunlarda oynadı.

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi oyuncularından Boran Kuzum kimdir? Boran Kuzum hangi dizilerde rol aldı? Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi oyuncularından Boran Kuzum kimdir? Boran Kuzum hangi dizilerde rol aldı?

Aynı zamanda TV programı sunuculuğu ve seslendirme sanatçılığı da yapan Bülent Şakrak, 1998 senesinden itibaren tiyatro oyunlarında rol aldığı gibi; 1995 senesinden itibaren Bizim Aile, Pembe Patikler, Arka Sokaklar, Küçük Kadınlar, Kurtlar Vadisi Pusu gibi diziler ile; Halk Çocuğu, Sır Çocukları, Eyvah Eyvah, İksir: Dedemin Sırrı, Yaktın Beni adlı sinema filmlerinde oynadı. Sanatçı son olarak Hangimiz Sevmedik sevmedik dizisinde İlyas rolünü oynamıştır.

Kaynak: Haber Merkezi