QNB Finansbank’ın son kampanyası kamuoyuna duyuruldu. Banka, kredi talimatlarına göre geri ödeme yapacaktır. QNB Finansban’ın açıkladığı kampanya bilgilerinde 30 Nisan tarihine kadar banka müşteri olma işlemini tamamlayan ve QNB Finansbank vadesiz hesabı üzerinden ya da CardFinans ve QNB First logosuna sahip kredi kartıyla, 1 Nisan ile 30 Nisan 2024 tarihlerinin arasında verilecek olan yeni otomatik fatura ödenmesi talimat başına 250 TL olmak kaydıyla toplamda 750 TL’ye kadar para iadesi yapılacaktır.

22 Mayıs güncel akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Motorin ve benzin fiyatları ne kadar? 22 Mayıs güncel akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Motorin ve benzin fiyatları ne kadar?

QNB FİNANSBANK KAMPANYA ŞARTLARI

QNB FİNANSBANK KAMPANYA ŞARTLARI

Kampanyadan 1-30 Nisan arası QNB Mobile uzak müşterisi olmak için başvuranlar faydalanacaktır. Nisan 2024 ve bu süreçte görüntülü görüşme yaparak müşteri olabilirsiniz. Kampanya 1-30 Nisan tarihleri ​​arasında geçerlidir. CardFinans kredi kartları ve QNB First logosuyla ya da QNB Finansbank hesabınızdan yapacağınız her yeni otomatik fatura ödeme talimatında geçerli olıp kampanya döneminde iptal edilen ve iade edilen siparişlerden ödül kazanılamaz.

Her yeni otomatik fatura ödenmesi için toplam 750 TL’ye kadar 250 TL kredi kazanabilirsiniz. Kredi kartı ödülü önerilen faturanın mutlaka En geç 31 Mayıs 2024’e kadar ödenmesi gerekmektedir. En az bir kez ödenmesi gerekmektedir. Verilen talimatların 31.10.2024 tarihine kadar açılması gerekiyor. Cari hesaptan verilecek otomatik ödeme talimatı için ilgili faturanın en geç 31.5.2024 tarihine kadar ödenmesi ve kazanılan kredinin ödenmesi gerekmektedir. 1-10.6.2024 tarihleri ​​arasında faturanın otomatik ödenmesi için geçerlidir. Talimat cari hesaba yansıtılacaktır.

Kredi kartı ile kesilen faturanın otomatik ödeme talimatında, ilgili faturanın en geç 31 Mayıs 2024’e kadar ödenmesi gerekmektedir ve kazanılan para, vadesiz hesaptan tahsil edilecektir. Ödeme Hesap bakiyesi veya kredi kartı limitinin yeterli olmaması halinde fatura ödeme işlemi yapılmayacaktır. Kampanya yalnızca CardFinans ile QNB First logosuna sahip kredi kartları ile birlikte QNB Finansbank cari hesabı ile yapılan siparişlerde geçerlidir. İletişime geçerek QNB Finansbank şubeleri, çağrı merkezi, QNB Mobil ya da Bireysel İnternet Bankacılığı üzerinden otomatik fatura ödenmesi yönünde talimatınızı verebilirsiniz.

Her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir ve maksimum 750 TL iade kazancı elde edebilir. Diğer kampanyalarda fatura iade kampanyasına ilgili faturalarla katılamazsınız.

Kaynak: Haber Merkezi