Ünlü oyuncu Esra Akkaya, Etiyopya'dan evlat edindiği oğlu Can Alex ile çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Kısa sürede çok sayıda beğeni alan fotoğrafın altına "Can artık genç bir delikanlı olmuş", "Ne kadar büyümüş!" gibi yorumlar yapıldı. Mahallenin Muhtarları dizisinde unutulmaz 'Şirin' karakterini canlandıran Esra Akkaya, 2014 yılında Etiyopya'dan evlat edindiği oğlu Can Alex ile gözlerden uzak bir yaşam sürdürüyor.

Burak Özçivit, bir markanın tanıtımı için için gittiği Bangladeş’te izdihama neden oldu Burak Özçivit, bir markanın tanıtımı için için gittiği Bangladeş’te izdihama neden oldu

İşte Can Alex'in son hali

Sosyal medya hesabında zaman zaman paylaşımlar yapan Akkaya, en son oğlu Can ile birlikte çektirdiği bir fotoğrafı takipçileriyle paylaşarak onları şaşırttı. Esra Akkaya'nın oğlu Can Alex'in son hali, takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı. Esra Akkaya'nın gözlerden uzak yetiştirdiği oğlu artık büyük bir delikanlı oldu. Takipçileri, "Can ne kadar büyümüş", "Gerçekten kocaman olmuş", "Çok tatlılar", "Gördüğüm en güzel anne-oğul" gibi yorumlarla paylaşımı süsledi.

İşte Can Alex'in son hali

İşte Can Alex'in son hali

Kaynak: HABER MERKEZİ