Önceki dönem CHP Milletvekili Eren Erdem, sosyal medyadan seçim sonuçları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Seçim sonuçlarının CHP için iyi olduğunu ifade eden Erdem, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a erken seçime gidilmesi gerektiğini dile getirdi. 

Eren Erdem'in açıklaması şu şekilde:

Rehavete kapılmayıın mesajı

Şu an itibarıyla takip ettiğim neticelere göre, partimiz CHP gerek oylarımızı gerekse belediye sayımızı ciddi olarak arttırmış görünmektedir. Her ne kadar sonuçlar kesinleşmemiş olsa da bu büyük başarıda emeği geçen başta Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel olmak üzere tüm örgütlerimizi, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş başta olmak üzere tüm belediye başkan adaylarımızı ve demokrasiye susamış seçmenlerimizi kutluyor, bir CHP’li olarak mevcut neticelerin gururunu yaşıyorum.                      

Jose Mourinho THY'nin reklam yüzü oldu! Milyon dolarlık anlaşma ve satrançlı reklam filmi! Jose Mourinho THY'nin reklam yüzü oldu! Milyon dolarlık anlaşma ve satrançlı reklam filmi!

'CHP, bir genel seçime de hazırdır'

Sandık görevlilerimize teşekkür ediyor, rehavete kapılmamalarını ve görev alanlarını terk etmemelerini tavsiye ediyorum.

İnşallah bu tablo, sonuçlar kesinleştiğinde daha da pozitif hale gelir ve hepimizin gurur duyacağı bir Türkiye inşa etme umudumuzu büyütür.

Seçim bu şekilde sonuçlanırsa Sayın Erdoğan’ın ivedilikle erken seçimi masaya yatırması gerekir. Görünen tablo şudur ki; partimiz CHP bir genel seçime de hazırdır.

Türkiye için büyük bir değişimin önü açılmıştır. Hepimiz için hayırlı olsun.

Erren Erdem

Kaynak: HABER MERKEZİ