Türkiye’de emeklilere yönelik bankalar arasındaki rekabet, yeni bir boyuta ulaştı. Kamu ve özel bankalar, emeklilere yönelik sundukları promosyonları güncellerken, emekli maaşı alanların dikkatini çekmek için çeşitli teklifler sunuyor. İşte en yüksek promosyon veren bankalar ve sundukları avantajlar:

Ziraat Bankası: Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alanlar, 12.000 TL’ye kadar promosyon ödemesinden faydalanabilirler. Bu ödeme, maaşı 3 yıl boyunca Ziraat Bankası’ndan alacaklarına dair taahhütleri karşılığında sunulmaktadır.

Akbank: Akbank, 15.000 TL’ye kadar promosyon ödemesinin yanı sıra ek olarak 2.500 TL chip-para sunarak toplamda 17.500 TL’ye varan ödül fırsatı sunmaktadır.

Borsa İstanbul rekorlara doymuyor: Tüm zamanların en yüksek kapanışı! Borsa İstanbul rekorlara doymuyor: Tüm zamanların en yüksek kapanışı!

Türkiye Finans: Türkiye Finans, emeklilere 14.500 TL’ye kadar nakit promosyon ve ödül fırsatı sunmaktadır. Bu promosyonlar, maaşlarını Türkiye Finans’tan 36 ay boyunca alan emeklilere yöneliktir.

ING: ING, emeklilere 18.000 TL’ye kadar nakit promosyon fırsatı sunmaktadır. Ayrıca Otomatik Fatura Talimatı’na ek olarak 3.000 TL’ye kadar ek nakit promosyon kazanma imkanı da bulunmaktadır.

Yapı Kredi: Yapı Kredi, tüm emeklilere 28 Mart – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında 18.000 TL’ye kadar nakit promosyon imkanı sunmaktadır. Bu promosyonlar, maaşlarını 3 yıl boyunca Yapı Kredi’den almayı taahhüt eden emeklilere yöneliktir.

Denizbank: Denizbank, emekli maaşını 3 yıl süre ile DenizBank’tan almayı taahhüt eden emeklilere 12.000 TL’ye kadar nakit promosyon fırsatı sunmaktadır.Garanti BBVA: Garanti BBVA, emekli maaşını alanlara 15.000 TL’ye kadar nakit promosyon fırsatı sunmaktadır. Bu promosyonlar, maaş tutarına göre farklılık göstermektedir.

QNB Finansbank: QNB Finansbank, emeklilere 15.000 TL’ye varan nakit promosyon ve CardFinans Emekli kredi kartından yıllık 1.200 TL indirim sunmaktadır.

Fibabanka: Fibabanka, emeklilere 3 yıl süre ile emekli maaşını bankadan almayı taahhüt edenlere nakit promosyon ödemesi yapmaktadır. Bu promosyonlar, emekli maaş tutarına göre değişkenlik göstermektedir.Vakıfbank: Vakıfbank, emeklilere 10.000 TL ile 20.000 TL arasında değişen tutarlarda nakit promosyon fırsatı sunmaktadır.

İş Bankası: İş Bankası, 3 yıl süre ile emekli maaşını İş Bankası’ndan alanlara 12.000 TL’ye kadar nakit promosyon kazandırmaktadır.
Bu bankaların sunduğu promosyonlar, emeklilerin belirli şartları yerine getirmeleri ve maaşlarını ilgili bankalardan almayı taahhüt etmeleri karşılığında geçerli olmaktadır. Emekliler, kendilerine en uygun olan promosyonu ve şartları belirlemek için detaylı bilgi almak üzere ilgili bankalarla iletişime geçebilirler.

Kaynak: HABER MERKEZİ