Beşiktaş Gayrettepe'deki gece kulübü yangınının raporu hazırlandı: Detaylar belli oldu! Beşiktaş Gayrettepe'deki gece kulübü yangınının raporu hazırlandı: Detaylar belli oldu!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve  İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, Şehit Nazım Bey İlkokulu'nda eşi ve çocukları ile birlikte oyunu kullandı.

Hamza Dağ Oy Kullanma

''Rabbim akşama hayırlı bir netice nasip eder inşallah''

Yerel seçimler için oy kullanmak üzere Bayraklı Şehit Nazım Bey İlkokuluna eşi Zeynep Dağ ve çocuklarıyla birlikte gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, oyunu 2167 numaralı sandıkta kullandı. Oy verdikten sonra Dağ ailesi, zarfları birlikte sandığa attı. Oy kullanma işlemi sonrasında açıklamalarda bulunan Hamza Dağ, seçimlerin ülkeye hayırlı olmasını dilerken,  “Bu bir yerel seçim. Şehrimizi 5 sene yönetecek kişilere oy verdik. Önümüzde 5 sene İzmir’imize ve ülkemize şehirlerin hassasiyetlerini bilen isimlerin seçilmesini temenni ediyorum. Milletimizin feraseti kuvvetlidir. Biz de oyumuzu kulandık. Rabbim akşama hayırlı bir netice nasip eder, 2023 Haziran seçimlerine kadar belediye başkanlarıyla birlikte hizmet etmeyi nasip eder İnşallah” dedi. Dağ, seçim sonuçlarını da partisinin İzmir il başkanlığında takip edeceğini belirtti.

Kaynak: Haber Merkezi