Cübbeli Ahmet Hoca'nın Tepkisi

Cübbeli Ahmet Hoca, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, İsmailağa Cemaati'nin hala Cumhur İttifakı'na destek açıklaması yapmamasına dikkat çekti. Erdoğan'ın İsmailağa'yı ziyaret ettiği halde hala bir açıklama yapılmadığını ifade eden Ünlü, "Tayyip Bey beni değil sizi ziyarete geldiği halde şu saat olmuş seçime saatler kalmış hâlâ reylerin Cumhur İttifakı'na verilmesi gerektiği hakkında bir açıklamanız yok" dedi.

Önceki Çıkışı

Daha önce, Cübbeli Ahmet, Cumhur İttifakı dışındaki partilere oy vermenin caiz olmadığını belirtmişti. Bu çerçevede, İstanbul ve Ankara gibi kesin kazanamayacakları yerlerde Cumhur İttifakı dışındaki partilere oy vermenin caiz olmadığını ifade etmişti.

Ekrem İmamoğlu'na 5 yıl önceki sözleri hatırlatıldı! Verdiği cevap kahkahalara neden oldu Ekrem İmamoğlu'na 5 yıl önceki sözleri hatırlatıldı! Verdiği cevap kahkahalara neden oldu

Cemaatten Ayrılma

Cübbeli Ahmet'in cemaatle bağlarını koparması ise İsmailağa Cemaati'nin lideri Hasan Kılıç tarafından yapılan bir açıklama sonrası gerçekleşti. İsmailağa Cemaati'nin, Cübbeli Ahmet ile tüm bağlarını kopardığını duyurmasıyla birlikte, bu süreçteki gelişmeler dikkatleri üzerine çekti.

Kaynak: Haber Merkezi