"Testo Taylan" lakaplı sosyal medya fenomeninin, Efe'yi evinde ziyaret ettiği ve samimi bir sohbet gerçekleştirdiği görüntüler, izleyenleri şaşkına çevirdi.

"Çocuktan Al Haberi"nin unutulmaz yıldızı

"Çocuktan Al Haberi" yarışmasında sempatik tavırları ve Erzurum şivesiyle izleyicileri mest eden Efe Koçyiğit, programın en sevilen isimlerinden biri haline gelmişti. Masum ve doğal yanıtlarıyla kahkahalara boğan Efe, kısa sürede tüm Türkiye'nin sevgisini kazanmıştı.

Yıllar sonra tekrar gündemde

Efe Koçyiğit Yıllar sonra tekrar gündemde

Programın ardından ekranlardan uzaklaşan ve özel hayatına çekilen Efe Koçyiğit, uzun yıllar boyunca kameralardan uzak kaldı. Fakat geçtiğimiz günlerde, Testo Taylan'ın YouTube kanalında yayınlanan bir video, Efe'yi yeniden gündeme getirdi. Taylan'ın Efe'yi evinde ziyaret ettiği ve samimi bir sohbet gerçekleştirdiği görüntüler, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Çitos Efe'nin son hali tartışmalara yol açtı
Efe Koçyiğit'in yıllar sonra bambaşka bir görünüme büründüğünü gören izleyiciler, bu değişime şaşkınlıklarını gizleyemediler. Videoya yapılan yorumlarda bazı kullanıcılar, Efe'nin sağlığı için kilo vermesi gerektiğini savunurken, bazı kullanıcılar ise onu olduğu gibi kabul etmenin gerektiğini savundu.

Çitos Efe'nin hikayesi

Çitos Efe'nin hikayesi

Yaz Sezonu Kenan Doğulu Konserleriyle Başladı! Yaz Sezonu Kenan Doğulu Konserleriyle Başladı!

Efe Koçyiğit, "Çocuktan Al Haberi" programına katıldığında henüz 5 yaşındaydı. Sempatik tavırları, Erzurum şivesi ve yemeğe olan düşkünlüğüyle programın en sevilen isimlerinden biri haline gelen Efe, kısa sürede tüm Türkiye'nin sevgisini kazanmıştı. Programın ardından Efe ekranlardan uzaklaştı ve özel hayatına çekildi. Son yıllarda ise sosyal medya fenomenleri tarafından ziyaret edilerek gündeme gelmeye devam ediyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ