Kemalpaşa'da Atatürk Anıtı'na yönelik çirkin saldırıya tepkiler dinmiyor. Tüm Yerel Sen Genel Örgütlenme Sekreteri Devrim Onur Erdağ bu saldırılar ne inancımızı değiştirebilir ne de Atatürk ve Cumhuriyet karşıtı örgütlü cehaletle mücadele gücümüzü azaltır mesajı verdi.

Tüm Yerel Sen'den yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi...

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN DÜŞÜNCE VE DEVRİMLERİNİ YOK EDEMEYENLER HEYKELLERİNE SALDIRIYOR, SALDIRTILIYOR.

İZSU'dan Ümit Özlale'ye kimyasal madde konusunda jet yanıt! İZSU'dan Ümit Özlale'ye kimyasal madde konusunda jet yanıt!

Bizler Atatürk'ün emperyalizme karşı verdiği Kurtuluş Savaşı sorasında yoktan var ettiği ülkemizi iyi tanıyoruz. Cumhuriyet Devrimi'nin, kazanımlarımızın, nasıl kulluktan birer birey olma aşamasına geldiğimizin bilincindeyiz. Bu saldırılar ne inancımızı değiştirebilir, ne de Atatürk ve Cumhuriyet karşıtı örgütlü kör cehaletle mücadele gücümüzü azaltır.
Organize kaba gücü heykellere, resimlere yetenler, bilimin aydınlığının, fikirlerin gücü karşısında eninde sonunda yenilmeye mahkumdur. Bu saldırıları yapan ve yaptıranlar derhal bulunmalı ve gereken cezalar verilmelidir.

Unutulmasın ki; Türkiye'de Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, hesap soracak, yürekli cesur milyonlar var ve bitmezler.Mustafa Kemal Atatürk Türkiyedir.Türkiye Mustafa Kemal  Atatürktür..