AK Parti'den CHP'ye geçmişti! Altın kaplamalı makam odası... AK Parti'den CHP'ye geçmişti! Altın kaplamalı makam odası...

Öte yandan, oy düşüşleriyle ilgili sorulara da yanıt veren Tugay, bu sonuçları farklı dinamiklerin bir yansıması olarak gördüğünü belirtti. Ancak, bundan sonra odaklarının sadece ve sadece hizmet etme düşüncesiyle olacağını vurguladı ve gelecek dönemde İzmir'e daha iyi hizmetler sunmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Cemi Tugay açıklamalarına, “Sabah Karşıyaka’da öğlen saatlerinde burada Alsancak’ta insanlarımızın arasında bulundum. Biraz yürüdüm. Daha önce bir süredir kaybedilmiş olan umudu insanlarımızın yüzünde gördük. Mutluluğu insanların yüzünde gördük. Bize dokunuşları, bize sarılışları çok farklıydı. Bunların hepsi çok özel şeyler. Anlamları çok büyük. Bize yüklediği sorumluluklar da çok büyük. Bunun gereği yerine gelecek. Türkiye çok büyük Güzel bir ülke. Milletimiz çok iyi şeyleri hak ediyor. Üzerimize düşen şey çalışmak, çalışmak, çalışmak. İlkelerimizden asla ödün vermemek dürüstlüğümüze bir gram leke sürdürmemek. Böyle bir belediye dönemi görecek. İzmir’imiz 30 ilçesi ve Türkiye’mizin dört bir köşesi... Ben bu süreçte her biri ayrı ayrı çok değerli katkılar veren tüm parti üyelerimizi sayın il başkanımız il yönetimimizin nezdinde kutluyorum." şeklinde devam etti.

Kaynak: Haber Merkezi