Hande Erçel ve Barış Arduç'un rol aldığı "Rüzgara Bırak" filminin çekimleri bitti! Hande Erçel ve Barış Arduç'un rol aldığı "Rüzgara Bırak" filminin çekimleri bitti!

İstanbul trafiğinde bir sürücü, aracıyla göz kamaştıran ünlü komedyen Cem Yılmaz'a denk geldi. Kendisini kameraya alan genç sürücü, "Araban güzelmiş abi, ne iş yapıyorsun?" diye sordu. Gülümseyerek cevap veren Yılmaz, "Ne iş olsa yaparım" dedi. Ardından bu esprili diyalog sosyal medyada viral oldu. 

Cem Yılmaz Ne Iş Olsa Yaparım Foto 1

İlişkileri gündemden düşmüyor!

Filmleri, gösterileri, sosyal medya paylaşımları derken çok büyük bir kitle tarafından sevilen ünlü komedyenin özel hayatı da gündemden düşmüyor.  Bir aşk haberiyle sürpriz yapan Cem Yılmaz, sektörle alakası olmayan Necla Karahalil'e gönlünü kaptırdı. Sosyal medyadaki eğlenceli tavırlarıyla dikkat çeken Karahalil, paylaştığı kokteyl ve yemek tarifleriyle de geniş bir ilgi kitlesi kazanıyor. Ayrıca, geçenlerde yaşadığını belirttiği sağlık sorunuyla da gündeme gelen ünlü komedyenin yaptığı "Bir nefes problemim var. Zor nefes alıyorum" açıklaması sevenlerini endişelendirmişti.

Kaynak: Haber Merkezi