Promosyon rakamlarının işçilere yansımasının aylık olarak 1000 lira bile olmadığını aktaran Şahin, “Ben en az 50 bin lira verecektim, bu rakam bana göre yetersiz.” diyerek, belediyenin bu konuda yanlış bir tutum sergilediğini ifade etti.

"Güçlü olursanız daha fazla alınabilirdi"

Söz konusu promosyon parasını aslında belediyenin değil, bankaların verdiği söyleyen Şahin, “Eğer masaya yumruğunuzu sert vurursanız, güçlü olursanız daha fazla alınabilirdi.” dedi. Ayrıca, belediyenin işçi rakamlarının 600 olarak açıklandığını ancak kendisine gelen duyumlar doğrultusunda çalışan işçi sayısının 700'ün üzerinde olduğunu iddia eden Barış Şahin, konuyla ilgili araştırmalarının devam ettiğini açıkladı. Şahin'in bu açıklaması, kamuoyunda belediye yönetiminin personel politikalarıyla ilgili soru işaretlerini artırdı ve dikkatleri üzerine çekti.

Söz konusu paylaşım:

Kemalpaşa'da 51. Altın Kiraz Kültür ve Sanat Festivali'ne olumsuz hava engeli: Başkandan açıklama geldi! Kemalpaşa'da 51. Altın Kiraz Kültür ve Sanat Festivali'ne olumsuz hava engeli: Başkandan açıklama geldi!

BTP Belediye Başkan Adayı Barış Şahin’den, Kemalpaşa'yı karıştıran promosyon eleştirisi!

Kaynak: HABER MERKEZİ