Dünyaca ünlü pop şarkıcısı Beyoncé, 'Queen B' unvanıyla tanınan, yeni albümü 'Cowboy Carter'ı dinleyicileriyle buluşturdu. Albüm, 2022 yılında duyurduğu üç bölümlük bir projenin ikinci kısmı olarak yayımlandı. Bu çalışma, ilk bölümü 'Renaissance' albümü olan projenin devamı niteliğindedir.

Beyonce Yeni Albüm

Kategorize edilmeye başkaldırdı

Survivor'da cinsellik var mı? Acun Ilıcalı açıkça yanıt verdi! Survivor'da cinsellik var mı? Acun Ilıcalı açıkça yanıt verdi!

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan pop yıldızı Beyoncé, bu kez 'country' türünde bir albümle risk alarak eleştirilere maruz kalmıştı. Geçen hafta sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda, "Bu bir Country albümü değil. Bu bir 'Beyoncé' albümü" diyerek sanatsal anlamda kategorize edilmeye başkaldırdığını ilan etmişti.

Beyonce Yeni Albüm 2

 Miley Cyrus, Post Malone ve Willie Nelson albümde

Beyoncé'nin yeni albümünde Miley Cyrus, Post Malone gibi ünlü isimlerin yanı sıra country ve folk müziğinin önemli temsilcilerinden Willie Nelson gibi birçok farklı müzik türünden sanatçılar yer aldı. Grammy ödüllü şarkıcı, bu albümü "şimdiye kadar yaptığı en iyi müzik" olarak nitelendiriyor ve albümün ilham kaynağının Western filmleri olduğunu vurguluyor. Albüme ilham veren filmler arasında The Hateful Eight, Space Cowboys, The Harder They Fall ve yakın zamanda Oscar'a aday gösterilen Killers of the Flower Moon da bulunuyor. 

Kaynak: Haber Merkezi