Batman'ın Beşiri ilçesine bağlı İkiköprü beldesinde muhtar adayları Orhan Doğan ile Vasfi Onat arasında çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Taş ve sopaların kullanıldığı kavgada ilk belirlemelere göre 13 kişi yaralandı. Edinilen bilgilere göre, muhtar adayları Orhan Doğan ve Vasfi Onat, seçim çalışmaları sırasında bir araya geldi. İki aday arasında çıkan tartışma kısa sürede büyüdü ve kavgaya dönüştü.

13 kişi yaralandı

Kavgaya, adayların yakınları da dahil oldu. Taş ve sopaların kullanıldığı kavgada 13 kişi yaralandı. Yaralılardan 5'i Batman Eğitim Araştırma Hastanesi'ne, 4'ü İluh Devlet Hastanesi'ne ve 4'ü de özel hastanelere sevk edildi. Durumun bildirilmesi üzerine bölgeye çok sayıda jandarma ekibi ile sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılara ilk müdahale olay yerinde yapıldıktan sonra hastanelere kaldırıldı.

Saffet Sancaklı kimdir? Saffet Sancaklı önceden hangi işi yapıyordu? Saffet Sancaklı kimdir? Saffet Sancaklı önceden hangi işi yapıyordu?

Jandarma olayla ilgili inceleme başlattı. Olay yerinde yapılan incelemede taş ve sopalar ele geçirildi. Kavga sırasında kullanılan sopalardan bazılarının kırık olduğu görüldü. Jandarma, kavgaya karışanları tespit etmek için çalışma başlattı. Görgü tanıklarının ifadeleri ve kamera kayıtları da incelemeye alındı. Olayda yaralananlardan 2'sinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Yaralıların tedavileri hastanelerde devam ediyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ