19 Mayıs Gençlik Bayramı etkinliği kapsamında Gençlik ve Spor Konfederasyonu İzmir İl Başkanlığı öncülüğünde gerçekleştirilen “Gençlik ve spor ödülleri” Buca Belediyesi olimpik havuz kültür merkezinde yapılan törenle sahiplerini buldu. Gecenin sunuculuğunu ise Gençlik ve Spor Konfederasyonu Başkan Vekili Ozan Delice üstlendi.

Radyo Ege ve Son Mühür bünyesinde bulunan  İzmir’in medya alanında başarılı müşteri temsilcisi Bahar Ören, Gençlik ve Spor Konfederasyonu tarafından düzenlenen ödül gecesinde yılın başarılı müşteri temsilcisi ödülünü aldı. Ödülü alan Ören, “Burda bulunan herkese öncelikle çok teşekkür ediyorum. Gençlik ve Spor Konfederasyonu İzmir İl Başkanımız ve ekibine bu geceyi düzenledikleri için teşekkür ederim. Burada bulunmak şahane. Mesleğim Halkla İlişkiler mezuniyetimden bu yana bir çok insanla ilişki içerisindeyim. Aslında hepimizin mesleği Halkla İlişkiler bunun için diploma almamıza hiç gerek yok. Doğduğumuzdan beri öğrendiğimiz bu meslekte bana insan ilişkilerini, empatiyi, anlayışı, sevgiyi, saygıyı, merhametli ve vicdanlı olmayı öğreten anneme çok teşekkür ederim. Bu ödülü annem için alıyorum” diyerek ödülü annesine ithaf etti.

WhatsApp Image 2023-05-22 at 11.53.57 (1)

Ödül Töreninde bayrak değişimi

Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölge Başkanlığını yürüten Taner Özgür görevini yeni başkan Furkan Kayanoğlu’na devretti. Sahnede konuşma için söz alan Özgür, ”Bu zamana kadar birçok gece ile sizlerin huzurunda yer aldık fakat bu gece benim için önemli bir gece oldu, o yüzden biraz heyecan doluyum, sürçü lisan olur ise şimdiden affola Yaklaşık 5 yıldır yürütmüş olduğum Gençlik ve Spor Konfederasyonu başkanlığımı gençliğin önderi olabilmek ve onlara ışık tutabilmek adına bu özel ve anlamlı gecede görevimi sevgili kardeşim Furkan’a devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. İzmir ilklerin şehri olması nedeniyle gençlere şans verildiğinde neleri yapabileceklerini gösterelim istedik. 2005 yılından bu yana tırnaklarımla kazıyarak buralara kadar taşıdığım Vizyon Medya Grup yönetimini bugün itibariyle sevgili Ozan Delice ve Umut Uçar beyefendi kardeşime bırakmış olup ve medya hayatımdaki kariyerime son vermiş bulunmaktayım. Bugüne kadar her koşulda yanımda olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek sözlerini tamamladı

Gecede Ödül Alanların Listesi;

AHMET CAN ASLANTAŞ

KÜLTÜR-SANAT

YILIN BAŞARILI HALK OYUNLARI EĞİTMENİ

BAHAR ÖREN

MEDYA

YILIN BAŞARILI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ /  RADYO EGE

HAKTAN BULUT

MEDYA

YILIN EN İYİ GAZETECİSİ / ROMAN HABER AJANSI

MERT ZENGİN

MÜZİK

YILIN ÇIKIŞ YAPAN RAP SANATÇISI

HAKAN TOLDO

GENÇLİK

GENÇLİK ONUR ÖDÜLÜ

FEYZA BOZKURT

İŞ DÜNYASI

YILIN BAŞARILI GİRİŞİMCİSİ

ELİF ALP

KÜLTÜR-SANAT

YILIN BAŞARILI GENÇ TİYATRO OYUNCUSU

HAVVA KARATEKE

SPOR

YILIN BAŞARILI PİLATES EĞİTMENİ

UZM. DR.DORUKHAN BESİN

SAĞLIK

YILIN BAŞARILI ÇOCUK DOKTORU

SİBEL GÜZEL

KÜLTÜR-SANAT

YILIN BAŞARILI MÜZİK EĞİTMENİ

AYLA ŞİMŞEK

İŞ DÜNYASI

YILIN BAŞARILI DANIŞMANLIK ŞİRKETİ

BAYRAM KEKLİK

İŞ DÜNYASI

YILIN BAŞARILI DANIŞMANI

Bahar Ören kimdir?

Evlenmeyi meslek haline getirmişti...Yargıtay onun için üzücü kararı açıkladı Evlenmeyi meslek haline getirmişti...Yargıtay onun için üzücü kararı açıkladı

11 Mart 1989 İzmir doğumlu.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık öğretim fakültesi Halklailişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunudur.

Aynı zamanda  8  yıldır oyunculuk yapan Bahar Ören 2023 yılında  Radyo Ege ve Son Mühür’ü hayatına dahil etti. Burada mesleğine müşteri temsilcisi olarak devam ediyor.

WhatsApp Image 2023-05-22 at 11.53.57 (2)