Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 2 Nisan'da yapılacak olağanüstü genel kurul öncesi sarı lacivertli kulübün Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda konuştu. Koç'un açıklamaları şu şekilde:

"FENERBAHÇE MAĞDURU FALAN OYNAMIYOR"

Ali Koç, kulübün içinde "organize bir kötülük" olduğunu belirterek, adaletin sağlanmadığı bir ortamda rekabet ettiklerini ifade etti. Koç, "Fenerbahçe mağduru falan oynamıyor. İnşallah 2 Nisan'daki toplantıda gerekli kararları alırız" dedi.

"İSTİŞARE ETTİKÇE YENİ FİKİRLER ORTAYA ÇIKIYOR"

Başkan Koç, kulüp olarak çeşitli alternatifleri değerlendirdiklerini ve istişareler sonucunda yeni fikirlerin ortaya çıktığını söyledi.

"YARIN FUTBOLCULARLA KONUŞACAĞIZ"

Ali Koç, sponsorlar ve diğer paydaşlarla yapılan toplantıların ardından yarın futbolcularla da konuşacaklarını ve birlikte en doğru kararı alacaklarını belirtti.

"İSMAİL KARTAL'A 2-0 ÖNDEYKEN 'SAHADAN ÇEKİLEBİLİRSİNİZ' DEDİM"

Başkan Koç, teknik direktörlerine 2-0 önde oldukları bir maçta sahadan çekilme opsiyonunu ilettiğini ifade ederek, Türk futbolundaki durumu eleştirdi.

"TÜNELDEKİ KLAVGANIN GÖRÜNTÜLERİNE ULAŞAMIYORUZ"

Ali Koç, tüneldeki olayların görüntülerine ulaşamadıklarını dile getirerek, Türk futbolundaki adaletsizliğe dikkat çekti.

VakıfBank, Türk Hava Yolları'nı 3-0 yenerek CEV Şampiyonlar Ligi biletini aldı! VakıfBank, Türk Hava Yolları'nı 3-0 yenerek CEV Şampiyonlar Ligi biletini aldı!

"FUTBOLCULARIMIZ KAÇSALARMIŞ EKSTRA GÜÇ KULLANMAZLARMIŞ"

Başkan Koç, futbolcularının haksız cezalar aldığını ve Türk futbolunun uluslararası alanda sıkıntıya girebileceğini belirtti.

"SÜPER KUPA MAÇINA MI HAZIRLANIYORSUNUZ?"

Koç, sevklerin olmamasının nedenini sorgulayarak, TFF'nin maçlara müdahale ettiğini öne sürdü.

"HEP TESCİLLİ HAKEMLER BUNLARIN MAÇLARINA VERİLİYOR"

Başkan Koç, hakem atamalarının adaletsiz olduğunu savunarak, kulübün mağduriyetini dile getirdi.

"2 NİSAN'DA HİÇBİR ŞEY YAPMADAN OTURMAYACAĞIZ"

Ali Koç, 2 Nisan'daki genel kurul öncesinde harekete geçeceklerini ve sorunları çözmek için mücadele edeceklerini ifade etti.

Kaynak: Haber Merkezi