Türkiye yerel seçimlerde sona yaklaştı. Yerel yönetimlerde başkanlarını belirleyecek olan şehirlerde sandıklar kapandı, görevliler oy sayımına başladı. Son Mühür'e konuşan AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Selahattin Köse katılımın CHP'li seçmenin sandığa gitmemesine bağlarken, önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Selahattin Köse Son Mühür' konuştu. Köseşu ifadeleri kullandı:

CHP'li seçmenin sandığa gitmediği, küskün olduğunu gösteriyor

Katılım oranı 80 in altında şu an. Bu da  chp li seçmenin sandığa gitmediğini küskün olduğunu gösteriyor. Bunu da lehimize değerlendirirek izmirde başa baş bir seçim olacak gibi görülüyır. Seçimi alanlar çok ufak farklarla alacak gibi görünüyor' dedi.

Katılım oranları hakkında konuşan İlçe Başkanı Köse, 'Bana gelen verliere göre katılım yüzde 70'in üstünde' ifadelerini kullandı. 

A K Parti Karsiyaka Da Selahattin Kose Donemi 315231 News Big

Tabii, şu an çok erken

Tokat için deprem uyarısı: ''6 ile 7.2 şiddeti arasında bir deprem olası!'' Tokat için deprem uyarısı: ''6 ile 7.2 şiddeti arasında bir deprem olası!''

Karşıyaka'nın durumu sorulan Köse şu cevabı verdi: 'İnşallah Karşıyaka'da şu ana kadar alınan oylardan fazla oy alarak Büyükşehir'e büyük katkı yapacağız ve büyükşehiri de alacağız. Tabi çok erken, karşıyakada inşallah kazanma ihtimalimiz var, öyle görünüyor' şeklinde konuştu. 

Kaynak: HABER MERKEZİ